^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wycieczka do ZOO

 1

W dniu 22.06.2022r z grup A i B czyli nasze sześciolatki wybrały się na wycieczkę do ZOO we Wrocławiu. Tradycyjnie wycieczka do ZOO jest prezentem od Wójta Gminy Rudna Pana Adriana Wołkowskiego na zakończenie przedszkola, gdyż jest w całości . Dzieci przed wyjazdem przypomniały sobie zasady bezpiecznego podróżowania i zachowania w czasie wycieczki. Celem było wzbogacenie przeżyć dzieci, rozwijanie ich zainteresowań i zaspokajanie dziecięcej ciekawości. Przedszkolaki z niecierpliwością i mocno podekscytowane zastanawiały się jakie zwierzęta zobaczą? A miały okazję zobaczyć zwierzęta z całego świata - m.in. słonie, zebry, hipopotamy, małpy, żyrafy, pingwiny, niedźwiedzie polarne, brunatne i wiele innych.  Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Pobyt w ZOO dostarczył wszystkim wiele radości, i niezapomnianą przygodą . Pełne nowych wrażeń sześciolatki wróciły bezpiecznie do przedszkola, gdzie już czekali na nich stęsknieni rodzice.