^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dzień Rodziny

„Dzień Rodziny w przedszkolu”

            Dnia 02.06.2022r. w naszym przedszkolu odbył się piknik z okazji Dnia Rodziny.W tym dniu były występy,zabawy muzyczno- ruchowe,słodkie poczęstunki.Były też konkursy, zabawy sportowe na placu zabaw i boisku. Nasze przedszkolaki i ich rodzice, wspólnie miło spędzili czas na wspólnej zabawie. Gwar, śmiech i radość słychać było w całym przedszkolu. Dzieci wspólnie z rodzicami rozgrywali wiele konkurencji m.in. przeciąganie liny, kozłowanie piłki, skoki z piłką, rzut do celu i wiele innych,a każda konkurencja była nagradzana brawami i okrzykami radości.Dzień Rodziny był doskonałą formą integracji, a przede wszystkim była to okazja do dobrej wspólnej zabawy.Mamy nadzieję, że ten dzień, na długo pozostanie w pamięci rodziców i naszych małych przedszkolaków. Wspólnie spędzony czas to najlepszy prezent dla dziecka, i dla rodzica.

  img 0645 optimized